A A A

,,Żyj tak aby ślady Twoich stóp przetrwały Ciebie’’

06.08.2018 Kategoria: Informacje


Dnia 5 sierpnia 2018 r. w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu została odprawiona msza św. w intencji ks. proboszcza Stanisława Składzienia. Ksiądz prałat zakończył posługę proboszcza tej parafii. Ksiądz Stanisław jako długoletni kapelan Domu Pomocy Społecznej, brał czynny udział w życiu naszej społeczności. W dziękczynnej mszy św. uczestniczyli mieszkańcy, pracownicy oraz dyrektor DPS Renata Lazur, która dziękując ks. prałatowi powiedziała:

Wspólnota Domu Pomocy Społecznej im. księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego uczestnicząc w dzisiejszym dziękczynieniu dziękuje Panu Bogu za dar kapłaństwa księdza prałata, którego osoba nierozłącznie związana jest z 18 letnią historią naszego Domu oraz za wszystkie ślady niematerialne i materialne, które na zawsze z nami pozostaną.

Bogu niech będą dzięki

Drogi Księże Prałacie

Mieszkańcy  Domu Pomocy Społecznej swoją modlitwą i cierpieniem wyrażają Ci wdzięczność za wszystkie ślady, które do tej pory pozostawiłeś w naszym Domu i proszą dobrego Boga o zdrowie i potrzebne łaski dla Ciebie, a my wypowiadamy Ci słowo dziękuję.

Bóg zapłać za to, że byłeś, jesteś i będziesz z nami.

 

 

Galeria zdjęć