A A A

Usługi bytowe
Dom dysponuje 1,2,3 osobowymi pokojami mieszkalnymi, częściowo z balkonami. Wygodne dwuosobowe pokoje z aneksem kuchennym i łazienką pozwalają na zamieszkanie małżeństw i rodzin.

dscn0588.jpgdscn0804.jpgdscn0554.jpg

dscn0576.jpgpic.jpgpic_1.jpg

 

 W każdym pokoju mieszkalnym znajduje się w pełni dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych łazienka. Posiadamy również pokoje czteroosobowe dla osób wymagających intensywnej opieki i pielęgnacji ze względu na stan zdrowia oraz zaburzenia pamięci, braku orientacji w miejscu i czasie. Pokoje mieszkalne wyposażone są w podstawowe meble , instalację telefoniczną , radiowo-telewizyjną , wewnętrzną radiolę , system przyzywowo –alarmowy i przeciwpożarowy, monitoring z bieżącą rejestracją zdarzeń. W codziennym funkcjonowaniu mieszkańcy korzystają z windy przystosowanej do przewozu wózków inwalidzkich co zapewnia łączność ze wszystkimi kondygnacjami w budynku. Bariery architektoniczne likwidują podjazdy i poręcze.
Dom zapewnia trzy posiłki dziennie, stosowane są diety. Śniadanie, obiad i kolacja podawane są w jadalni oraz w pokojach mieszkalnych. Na każdym piętrze znajdują się kuchenki podręczne wyposażone w sprzęty AGD oraz podstawowe produkty żywnościowe. Czystość bielizny osobistej , pościeli i ubrań zapewnia pralnia. Placówka dysponuje pokojami gościnnymi dla odwiedzających.